2435. gada 1. nedēļa

NEDĒĻA
1

Šī nedēļa sākas svētdiena, 2434. gada 31. decembris un beidzas sestdiena, 2435. gada 6. janvāris.

NEDĒĻA EIROPA & ISO
1

Šī nedēļa sākas pirmdiena, 2435. gada 1. janvāris un beidzas svētdiena, 2435. gada 7. janvāris.

2435. gada 1. nedēļa: sākums – 2435. gada 1. janvāris, beigas – 2435. gada 7. janvāris. Tā aptver gada dienas no 1. līdz 7. un ietilpst 1. ceturksnī.

Nedēļas līdz šai nedēļai: 21303

2435. gada 1. nedēļa īsumā

Sākas (pirmdiena)2435. gada 1. janvāris
Beidzas (svētdiena)2435. gada 7. janvāris
ASV nedēļa (no svētdienas līdz sestdienai)1 (2434. gada 31. decembris)
Mēnesisjanvāris
CeturksnisQ1
Gada dienas1–7
Gada daļa, kas pagājusi līdz šīs nedēļas beigām1,9%
Nedēļas, kas 2435. gadā paliek pēc šīs nedēļas51
Nedēļas 2435. gadā52
Pāra vai nepāra nedēļaNepāra

Kalendārs: janvāris 2435

janvāris 2435
SvPrOtTrCePkSe
Nedēļa 1123456
Nedēļa 278910111213
Nedēļa 314151617181920
Nedēļa 421222324252627
Nedēļa 528293031
ASV kalendārs

Visas 2435. gada nedēļas:

Nedēļas Numurs 1 – iepriekšējās un nākamās nedēļas:

ASV un ISO nedēļu numuri

ASV sistēmā, kur nedēļas sākas svētdienā un 1. nedēļa ir tā, kurā ietilpst 1. janvāris, šī ir 2435. gada 1. nedēļa. Sākums: 2434. gada 31. decembris, beigas: 2435. gada 6. janvāris.

Pāra un nepāra nedēļas

1. nedēļa ir nepāra nedēļa. Pāra un nepāra nedēļu numurus izmanto mainīgiem grafikiem, piemēram, maiņu darba grafikiem, skolas stundu sarakstiem, bērnu aizgādības kārtībai un atkritumu izvešanai.

1. nedēļa citos gados

NoLīdz
2433. gada 1. nedēļa2433. gada 3. janvāris2433. gada 9. janvāris
2434. gada 1. nedēļa2434. gada 2. janvāris2434. gada 8. janvāris
2436. gada 1. nedēļa2435. gada 31. decembris2436. gada 6. janvāris
2437. gada 1. nedēļa2436. gada 29. decembris2437. gada 4. janvāris

Kā tiek skaitīti nedēļu numuri

Lielākajā daļā pasaules nedēļas numurē saskaņā ar ISO 8601 standartu. Nedēļa sākas pirmdienā, un 1. nedēļa ir tā, kurā ietilpst gada pirmā ceturtdiena – tā vienmēr ir nedēļa, kurā ietilpst 4. janvāris.

2435. gada 1. nedēļas sākums: 2435. gada 1. janvāris. 2435. gadā ir 52 ISO nedēļas.

Šī noteikuma dēļ janvāra pirmās dienas var piederēt iepriekšējā gada pēdējai nedēļai, bet decembra pēdējās dienas – nākamā gada 1. nedēļai.

Amerikas Savienotajās Valstīs nedēļas parasti sākas svētdienā, un 1. nedēļa ir tā, kurā ietilpst 1. janvāris, tāpēc ASV nedēļas numurs var atšķirties no ISO nedēļas numura.

Uzziniet datuma nedēļas numuru

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kad sākas un beidzas 2435. gada 1. nedēļa?

2435. gada 1. nedēļa: sākums – 2435. gada 1. janvāris, beigas – 2435. gada 7. janvāris (ISO 8601, no pirmdienas līdz svētdienai).

Kurā mēnesī ir 2435. gada 1. nedēļa?

2435. gada 1. nedēļa ietilpst šajā mēnesī: janvāris.

Kuri datumi ietilpst 2435. gada 1. nedēļā?

2435. gada 1. janvāris, 2435. gada 2. janvāris, 2435. gada 3. janvāris, 2435. gada 4. janvāris, 2435. gada 5. janvāris, 2435. gada 6. janvāris un 2435. gada 7. janvāris

Cik nedēļu ir 2435. gadā?

2435. gadā ir 52 ISO nedēļas.

Vai 1. nedēļa ir pāra vai nepāra nedēļa?

1. nedēļa ir nepāra nedēļa.

Kāds ir šīs nedēļas numurs pēc ASV sistēmas?

ASV sistēmā, kur nedēļas sākas svētdienā un 1. nedēļa ir tā, kurā ietilpst 1. janvāris, šī ir 2435. gada 1. nedēļa. Sākums: 2434. gada 31. decembris, beigas: 2435. gada 6. janvāris.